За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Члени організації

Голова обласної громадської організаці

   Білінська Тетяна Мирославівна

  Освіта:
У 2002 році закінчила магістратуру Тернопільської академії народного господарства, здобувши кваліфікацію магістр з державної служби.
У 1995 році закінчила Рівненський державний педагогічний інститут, здобула кваліфікацію "практичний психолог - профконсультант".
 У 1992 рік закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю біологія та хімія.

  Досвід роботи:
На даний час працює начальником відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості.
Організовує, координує та контролює діяльність базових центрів зайнятості з питань професійної орієнтації. Надає методичну, консультаційну та практичну допомогу спеціалістам служби зайнятості. Формує, в межах області, банк даних про методичну документацію, обсяги, напрями і форми профорієнтації, мережу діагностичних методик і технологій проведення профконсультацій і профвідбору. Розробляє та впроваджує нові ефективні методи профорієнтаційної роботи з незайнятим населенням.
1999 рік – заступник начальника відділу організації перенавчання та профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості.
1995 рік – провідний психолог профорієнтаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості.
1994 рік – Чортківський центр зайнятості, спеціаліст І категорії-інженер з підготовки кадрів.

  Наукова діяльність:
На даний час є здубувачем кафедри нормальної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Тема дисертаційного дослідження: "Психофізіологічні особливості професійного відбору водіїв тролейбуса".
Неодноразово виступала з доповідями на міжнародних та всеукраїнських конференціях. Була учасником І Міжнародного Конгресу "Медицина транспорту - 2005" та ХVII З’їзду фізіологів України з міжнародною участю.
 Є розробником ряду наукових досліджень та автором більше 30 наукових винаходів, які засвідчені Свідоцтвами про право на інтелектуальну власність та видані Державним департаментом інтелектуальної власності України.

  Громадська та політична діяльність:
2002 – 2006 роки – депутат Тернопільської міської ради. Входила до складу постійної депутатської бюджетної комісії. Була позафракційним депутатом. Відстоювала інтереси громади міста, займалась впорядкуванням прибудинкових територій, активно відстоювала інтереси виборців, надавала депутатську допомогу слабо захищеним верствам населення.
Отримала ґрунтовну теоретичну і практичну передвиборчу підготовку на тренінгах Національного демократичного та Міжнародного республіканського інститутів (США). Була активною учасницею семінарів по передвиборчих технологіях та неодноразово сама проводила подібні семінари.
Відзнаки, нагороди:
Неодноразово нагороджувалась грамотами облдержадміністрації, Державного та обласного центрів зайнятості.

  Відомості про сім’ю
Заміжня. Маю доньку 1991 року народження.
 

 

Члени обласної громадської організації

 

   Рекуш Антон, народився 31 березня 1983 року в м. Збараж Збаразького району Тернопільської області. Громадянин України.

  Освіта вища: 

Закінчив Тернопільську Академію Народного Господарства, здобув ступінь магістра за спеціальністю „міжнародна економіка”
Навчався на юридичному факультеті Чернівецького національного університету де здобув вищу освіту, а згодом закінчив магістратуру

  Трудова діяльність:

З 2004 р. директор ТОВ „Іво” (м. Тернопіль).

З 2002 р. член молодіжної організації „Молодіжна альтернатива”. Керівник проекту в Тернопільській області по стажуванню студентів, магістрів, аспірантів в місцевих органах самоврядування який проходить кожного року. (Програма розрахована на пів року, інтерни  цей термін працюють в комісіях рад, в виконкомі, з депутатами)

З 2006 р. регіональний представник  по Тернопільській та Івано-Франківській ТОВ „Ем Сі груп” (м. Київ ).

З 2008 року я працюю в корпорації "Житлово-Комунальний союз України" на посаді заступника генерального деректора, керівника по Західному регіоні, наша корпорація займається обслуговуванням комунального майна, функція колишніх ЖЕК-ів, реклама в житлових масивах,юридичний супровід, асоціація роботодавців у сфері ЖКХ, будівництво. Я і надалі там працюю.

В 1998 р. учасник міжнародної конференції „Європейський щит дітей” по питаннях розвитку молодіжного руху в країнах Європи (Польща), також учасник конференції по захисту дітей в Угорщині.

Учасник багатьох семінарів по розвитку молодіжних організацій, лідерству, по проведенню виборів, співпраці з ЗМІ.

В 2005 р. учасник і співдоповідач (тема: перспективи розвитку малого та середнього бізнесу, співпраця органів місцевого самоврядування з ними) міжнародної конференції „Срібна Вежа” ( Україно- польський проект міжрегіональної співпраці).

 

 

   Людкевич Ірина, народилася 4 серпня в с.Острів, Тернопільського району, Тернопільської області. 

  Освіта:

   В 2004 році закінчила Теребовлянське вище училище культури, факультет режисури.

   В 2009 році закінчила київські курси «ІНТЕР-школи», здобувши спеціальність режисер монтажу у теле-виробництві.

   На даний час є студенткою 4-го курсу Рівненського державного педагогічно-гуманітарного університету, на кафедрі режисури художньо-педагогічного факультету за спеціальністю режисер масових заходів.

 Трудова діяльність:

  1999 рік – ведуча програми «Шкільний меридіан» на радіостанції «Радіо-ТОН».

  2001 рік – працювала методистом з режисури в Районному будинку культури м.Тернополя. Організовувала концерти та фестивалі. Як режисер та ведуча брала участь в багатьох масових заходах, що проводилися в Тернопільському районі та області.

   2006 рік – координатор продакшн-студії «Рік-ТБ», м.Київ. Працювала над проектами «На свою голову», «Таксі», «Галопом по-Європах». Координувала роботу знімальної групи, готувала локації для зйомок шоу-проектів, допомагала у розробці сценаріїв для телепрограм.

   2008 рік – працювала режисером у телекомпанії «TV-4». А з 2009 року призначена на посаду головного режисера. Була ведучою авторської програми «Сім чудес Тернополя». Протягом роботи в телекомпанії писала сценарії для телепрограм, фільмів, рекламних роликів та шоу-проектів. Знімала кліпи для тернопільських артистів та гуртів.

  У 2009 році виступила, як сценарист, режисер-постановник та режисер-монтажу у художньо-документальному фільмі власного виробництва «Ой на Івана, ой на Купала».

  2010 рік – директор Продакшн-студії «Без питань!». Режисер-постановник та режисер-монтажу всіх матеріалів, які виготовляє продакшн. Організація та відео-зйомка теле-проектів, музичних кліпів, рекламних роликів і фільмів, концертів, фестивалів. Диктор, ведуча.

 Громадська діяльність:

  У 1991 році була наймолодшою учасницею тернопільського товариства «Вертеп». 

  З 1995 року учасниця молодіжної організації «Просвіта».

   1996 року нагороджена грамотою за зайняте 1-ше місце у конкурсі малюнка «Підводна одіссея Кусто».

   У 2002 році разом із молодими художниками Тернопілля взяла участь у виставці картин (малюнок на склі).

   В 2008 році нагороджена подякою від телеканалу «TV-4» за вагомий внесок у розвиток телекомпанії.

   В 2209 році нагороджена грамотою за кращий відео-сюжет в рамках програми «ІНТЕР-школа», а також дипломом за успішність за період практики на телеканалі ІНТЕР в рамках програми «ІНТЕР-школа».

   Брала активну участь в семінарах по теле-журналістиці та режисурі.

   З 1999 року часто публікувалася в газетах м.Тернополя із авторськими віршами та статтями.

 

 

   Бас Юлія, народилась 11 лютого 1989 року в м. Тернопіль. Громадянка України.

  Освіта:

У 2005р. закінчила Тернопільську класичну гімназію, сьогодні студентка 4 курсу юридичного факультету Тернопільського Національного Економічного Університету.

  Здобутки у науковій роботі:

1.Тема тез чи публікацій, в якому збірнику і коли опубліковані:

а. Круглий стіл «Молодь півдня України про НАТО: історія та сучасність »- 8 червня 2007. Чорноморський Державний Університет імені Петра Могили

б. «Правове регулювання запобігання проституції та торгівлі дітьми в сексуальних цілях. Становище в Україні»-24.02.2007. матеріали науково-практичної конференції за різними юридичними напрямками. Lex-line.com.ua

в. «Розвиток професійної освіти в Галичині в період 1919-1939рр. »- Вісник наукових досліджень. Національний університет «Києво-Могилянська академія» Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола. Тернопіль-2006.

 2. .Участь у Міжнародних конференціях (назва, дата проведення):

      а. «Адміністративно- правові заходи боротьби з тютюнопалінням: проблеми забезпечення»- 3 міжнародно-правова конференція аспірантів, студентів та здобувачів. 23-24 березня 2007. Волинський державний університет імені Л. Українки

      б. «Конституційно-правові проблеми побудови правової держави і громадянського суспільства в Україні».-міжнародна науково-практична конференція «Україна в Євро інтеграційних процесах:проблеми і перспективи  »-м. Київ-2007

3. .Участь в громадській, культурній та спортивній діяльності факультету, інституту, університету, регіональному чи загальнодержавному рівнях:

      а.Член студентського наукового товариства ЮФ 2008-2009

      б.Участь в конкурсі плакатів «Обери життя» з нагоди відзначення Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом. ТНЕУ-2008

      в.Конкурс художніх робіт, присвячений 200-річчю від дня народження М.В. Гоголя, «Він Україну збагатив Любовю…»- 2 місце.-ТНЕУ-2009

      г.Конкурс творчих робіт між факультетами університету «Серця скоряються коханню»-ТНЕУ-2009.

      д.День захисту дітей 1 червня 2009 волонтер від Демократичного Альянсу

      е. 1 місце у конкурсі творчих робіт з нагоди відзначення Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом. ТНЕУ-2007

      є. Участь у конкурсі між факультетами університету «Студентська ліра»- призове місце-2007.

 Підтримка молодіжного самоврядування:

«проблеми та перспективи»- Молодіжна політика в контексті Євро інтеграційних процесів становлення місцевого самоврядування та регіонального розвитку. 23-24 листопала 2007 м. Житомир Всеукраїнський конгрес молоді, проведений молодіжним обєднанням «21 Платформа » в рамках гранту Президента України для обдарованої молоді.

 Знання мов: англійська, російська, польська.

 


 

   Федунчик Людмила, народилась 28 квітня 1977 року в м. Тернопіль. Громадянка України.

  Освіта вища:

Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет, факультет: Індустріально-педагогічний, спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання, основи підприємницької діяльності, факультет: Перепідготовка. спеціальність: Психологія. 

  Трудова діяльність:

2000 р. – по даний час, Тернопільський обласний центр зайнятості

Головний спеціаліст відділу організації профорієнтації

- допомога підприємствам, установам, організаціям у проведенні профпідбору працівників на вільні робочі місця

- проведення тестування осіб, які приймають участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в обласну службу зайнятості

-  організація та проведення тренінгів для працівників обласної служби зайнятості

-  організація та проведення тренінгів для працівників обласної служби зайнятості

- складання робочих навчальних планів та програм для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятих громадян

- організація курсів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятих громадян

  Додаткова інформація:

Є співавтором діагностичної комп’ютерної програми «Методика визначення та оцінки структури інтелекту».Нагороджена Дипломом І ступеня Управлінням освіти і науки Тернопільської ОДА та Дипломом ІІ ступеня Міністерством освіти та науки України як лауреат Всеукраїнського огляду-конкурсу «Робітнича професія -2009» за  співавторство у розробці презентації професії «Електрогазозварник».

 

  Красовська Юлія, народилася 23 листопада 1981 року у м. Тернополі. Громадянка України.

  Освіта незакінчена вища:

З 1999 – 2003 р.р. навчалася в Тернопільській Академії Народного Господарства за спеціальністю «Менеджмент організацій». У 2003 р. взяла академвідпістку.

  Трудова діяльність:

 З травня 2007 року працювала в салоні мобільних телефонів «Мобільна точка» на посаді продавець-консультант.

З жовтня 2008 року займала посаду консультанта в кредитній спілці «Капітолій».

 

 

   Головчук Лілія, народилася 29 серпня 1987 року у м. Тернополі. Громадянка України.

  Освіта вища:

У 2005 році навчалася та закінчила курси «Оператор комп’ютерного набору”.

У 2009 році закінчила Тернопільський Національний Економічний Університет за спеціальністю «Облік та аудит у сфері послуг».

  Трудова діяльність:

 З червня 2006р. до грудня 2006р.  працювала консультантом по оформленню споживчого кредиту в ТОВ «Приват Кредит».

 З грудня 2006р. до січня 2008р.  займала вакансію  - експерт відділу кредитування в торгових точках в ЗАТ «Агробанк» (на даний час перейменовано у ЗАТ «Хоум Кредит Банк»).

З лютого 2008р. до січня 2009р. – старший спеціаліст по обслуговуванню клієнтів в ЗАТ «Акцент-Банк».

 

 


   Чеканова Еліна, народилась 1 червня 1988 року в м. Тернопіль. Громадянка України.

  Освіта:
У 2009р. закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Психологія» та здобула кваліфікацію бакалавра психології, психолога. На сьогоднішній день продовжує своє навчання на психолого-педагогічному факультеті і здобуваю ступінь спеціаліста за спеціальністю психолог і соціальний педагог.


  Трудова діяльність:
2006 рік – педагог-організатор в ДОЦ «Юний судоремонтник» (м. Одеса)
З 2008 року член ТММГО «Віра, Надія, Любов» керівник відділу «Волонтерський сектор»
Участь в громадській, культурній та спортивній діяльності факультету, інституту, університету, регіональному чи загальнодержавному рівнях:
• Культорг факультету 2007-2008.
• Участь в організації та проведенні благодійної вечірки  «Kinder Charity Party» 2008р, 2009р.
• Участь в організації акції «Поруч з тобою» - солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.
• Участь в акціях: «Купи зустріч з людиною» благодійний аукціон.
• Участь в акції «Свято в серці кожної дитини».

 

 

    Попова Катерина, народилась 5 березня 1991 року у м. Тернополі. Громадянка України.

   Освіта:

 У 2008 році закінчила Тернопільську класичну гімназію, на даний час студентка 2 курсу економічного факультету Галицького інститу імені В'ячеслава Чорновола.

   Трудова діяльність:

1.Тема тез чи публікацій, в якому збірнику і коли опубліковані:

" Роль студентського самоврядування у становленні майбутнього фахівця-фінансиста"-"Теоретичні основи та сучасні моделі розвитку національної економіки в умовах інтеграційних процесів", 4-5 грудня 2009 року. збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції

2. Участь в громадській, культурній та спортивній діяльності факультету, інституту, університету, регіональному чи загальнодержавному рівнях:

а. Староста економічного факультету 2008-2009, заступник президента Галицького ін-ституту.

б. Учась у конкурсі творчих робіт, присвяченому тижню економічного факультету, 2009 рік.

в. Участь у конкурсі вистав на англійській і німецькій мові, 2010 рік.

г. Участь у конкурсі плакатів "Міжнародні програми обміну для студентів", присвяченому тижню  іноземних мов, 2010 рік.

д. Участь у конференції "Впровадження Кодексу честі у ВНЗ м.Тернополя", ТНТу-2009.

е. Волонтер ТММГО "Віра, Надія, Любов".

Знання мов: англійська, частково німецька.

Повернутись до розділу Про організацію
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»