За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Конкурси

Розфарбуй Тернопіль сам » Вітаємо переможців!!!

    У четвер, 6 квітня, ТГО «За чисте місто!» провела нагородження юних переможців конкурсу “ Розфарбуй Тернопіль сам ”, оголошеного у першому номері газети «За Чисте Місто!». 

   До участі в конкурсі були запрошені діти віком до 12 років. Учасникам було запропоновано намалювати Тернопіль, таким, яким його бачать діти, або Тернопіль у якому вони хотіли б жити.

   Серед усіх малюнків журі обрало 5 переможців. Ними стали: Висоцька Ірина і Касьян Наталя, Сластьона Тетяна, Митник Віруся та Владик Складанюк.

   Цікаво, що наймолодшій учасниці художнього змагання тільки 5 рочків. Маленька Віруся Митник зобразила на своєму малюнку зелену травичку із затишними будиночками. По-дитячому наївно та щиро дівчинка на віконцях своїх хаток намалювала горщики з квітами.

   Подруги Іринка Висоцька і Наталочка Касьян  удвох намалювали один малюнок. На своїй конкурсній роботі вони зобразили чисте озеро, зелений парк з каруселями та лоток з морозивом.

   Веселу прогулянку на дитячому майданчику з пісочницею та великим оранжевим котом відтворила на малюнку Тетянка Сластьона.

   Владик Складанюк був єдиним хлопчиком серед переможців, який намалював зелений і чистий Тернопіль за вікном своєї квартири.

   В якості подарунків діти отримали альбоми та фарби, пензлі та кольорові олівці, аби і надалі розвивати свої таланти. Окрім того, усі переможці отримали квитки у кінотеатр на мультфільм.Свою перемогу дітки відсвяткували разом із батьками та організаторами конкурсу – активістами ТОГО «За чисте місто!» за столом із солодощами.  Ласуючи святковим тортом дітки ділилися враженнями, розповідали дорослим про те, яким чистим, зеленим і гарним вони уявляють Тернопіль.

Дивитись фото

Дивитись відео

13 травня 2010 р.

Повернутись до розділу Діяльність організації
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»