За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Контактна інформація та зворотній зв’язок

Залишені відгуки:

· 26.07.2010, пише Полкова Богуслава:
Хочу висловити подяку громадській організації «За чисте місто», а також редакції цієї газети. Чому газета повинна навчати молодь і дорослих людей як себе поводити, як дотримуватись порядку і чистоти на своїх подвір’ях, вулицях і т.д. Батьки повинні виховувати своїх дітей від 1-го рочку, що обгортки від цукерок не можна викидати куди завгодно.
Але ідучи містом спостерігаю за дорослими. Я вражена, як людина, на перший погляд інтелігентна, елегантно одіта, а викидає на тротуар коробку з-під цигарок чи пляшку з-під пива.
Я впевнена, що людина, яка навчена і звикла до чистоти і порядку з дитинства не дозволить собі засмічувати Тернопіль. Мене дивує, що після таких не порядних людей студенти і діти мусять прибирати сміття в парках, на пляжі та вулицях. Невже сім’я, після відпочинку на природі, не може все сміття прибрати за собою і викинути в урну для сміття? Де наша українська культура, виховання? Чому в школах та садочках не вчать етики? Адже цей предмет особливо потрібен. Наша місто повинно і має бути взірцевим по чистоті та екології, бо це характеризує, які люди живуть в цьому місті.
Адже наш Тернопіль туристичне місто і повинно репрезентувати яке населення живе в ньому.

1 відгук

Якщо бажаєте розмістити посилання на наш сайт — додайте цей HTML-код на свою сторінку:

Тернопільська обласна громадська організація «За чисте місто!»<a href="https://zachystemisto.te.ua/"><img src="https://zachystemisto.te.ua/images/88x31.gif" width="88" height="31" border="0" alt="Тернопільська обласна громадська організація «За чисте місто!»" title="Тернопільська обласна громадська організація «За чисте місто!»" /></a>
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»