За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Тернопільська обласна рада

1. ГОЛОВА ОБЛРАДИ

Олексій Кайда

        Олексій КАЙДА народився 27 лютого 1971 року в місті  Бердянську  Запорізької області. У 1978 пішов у перший клас Бердянської середньої школи №16, яку закінчив у 1988 році.

          З вересня 1988 року – по червень 1989 працював на Бердянській взуттєвій фабриці.

         У 1989 році вступив до Державного університету «Львівська політехніка». Після закінченні вузу  – інженер–програміст Львівського регіонального Фонду «Молода Україна.

       З січня 1995 – по березень 1999 року  – спеціаліст по приватизації житла виконавчого комітету Винниківської міської ради. З березня 1999 – по вересень 2000 – помічник-консультант народного депутата України О.Тягнибока ( апарат ВРУ).

          Далі Олексій Кайда навчався в Українській  академії державного управління при Президентові України. По закінченні навчання працював помічником голови Львівської обласної ради. У 2003 – 2004 роках – заступником міського голови м. Винники, у 2005- 2007 був заступником директора приватного підприємства «ЛЕГАЛІС» (м. Львів). До обрання на посаду голови Тернопільської області – виконавчий директор громадської організації «Фонд допомоги одиноким людям» м.Львів).

           1989 року Олексій Кайда – один із організаторів  товариства української мови ім. Тараса Шевченка у рідному місті та Народного Руху України за перебудову. У Львові, будучи студентом, поринув у політичне життя. Брав участь у мітингах і демонстраціях. Збирав та  надсилав зі Львова до Бердянська патріотичну літературу. У 1993 році взяв  участь у студентських загонах, які їхали  до Києва пікетувати Верховну Раду на знак протесту проти підписання масандрівських угод. Член ВО “Свобода” з вересня 1993 року. Член Політ виконкому і Політради ВО «Свобода».

           26 березня 2009 року обраний головою Тернопільської обласної ради.

          Одружений. Разом з дружиною Оксаною виховує сина.

 

2. ЗАСТУПНИКИ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Перший заступник голови обласної ради

Тарашевський Сергій Олександрович

 Народився у 1970 році у м. Тернопіль. У 1987 р. закінчив середню загальноосвітню школу № 7 м. Тернополя. За старанність у навчанні, зразкову поведінку та суспільно-корисну працю нагороджений значком ЦК ВЛКСМ „За відмінне навчання”.

 У 1987 р. прийнятий у члени колгоспу “Грабовецький” Тернопільського району. За сумлінну працю, дбайливе ставлення до тварин і прагнення працювати ветеринаром отримав направлення у ВНЗ.

 Із 1987 р. до 1992 р. навчавсь у Львівському зооветеринарному інституті, де отримав кваліфікацію ветеринарного лікаря.

Від 1992 р. працював ветсанітаром у колгоспі „Грабовецький” Тернопільського району. 1993 р. переведений на роботу в Повне товариство „Майя” Пустомитівського району Львівської області ветеринарним лікарем.

 У 1996 р. став одним із засновників СМП „Ровекс” (м. Тернопіль) та був обраний на посаду директора. З 2000 р. виконує обов’язки голови правління корпорації „Ровекс”. Протягом 12 років роботи СМП „Ровекс” виросло у корпорацію, в якій нині налічується понад 3 тис. працівників. Це – один із лідерів гуртової та роздрібної  торгівлі у західному регіоні України, який діє на території Тернопільської, Львівської, Хмельницької та Івано-Франківської областей.

 Як підприємець був визнаний „Людиною року” у 2001 р. у м. Тернопіль. У 2002 р.  став „Лідером Тернопільської області” за Всеукраїнською програмою „Лідери регіонів”, присвяченою 10-літтю незалежності України.

 У 2007 р. ТОВ ”Ровекс” уведено в список „Золота гвардія -500”, де зазначено 500 кращих і перспективних підприємств України за версією відомого економічного видання „Галицькі контракти”.

 В лютому 2008 р.  Асамблея ділових кіл України нагородила С. Тарашевського почесним дипломом, нагрудним знаком та медаллю „Лідер української економіки”.

 За активну спонсорську допомогу, надану інвалідам і вдовам воїнів-афганців, прийнятий почесним членом до Спілки ветеранів Афганістану Борщівського району.

 Брав активну участь у роботі Тернопільської обласної організації ВО „Батьківщина” та Блоку Юлії Тимошенко під час виборів депутатів до Верховної Ради України у 2006 і 2007 роках. Організовував масові поїздки до Києва і забезпечував політичні акції.

 У 2006 р. обраний депутатом Тернопільської міської ради V скликання за виборчими списками БЮТ.

 У листопаді 2007 р. організував Тернопільську обласну громадську організацію «За справедливу Батьківщину», щоб протидіяти незаконним методам діяльності голови Тернопільської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» В. Т. Деревляного.

 У  квітні  2008 р. організував Тернопільську обласну громадську організацію «Тернопільські законодавчі ініціативи», метою діяльності якої є збір ініціатив та пропозицій громадськості Тернопільської області щодо формування законодавчих актів, законів, Конституції України, Податкового кодексу, Статутів міст області тощо.

 Із 2008 р. – член партії «Єдиний Центр». На установчих зборах Тернопільської обласної партійної організації 5 червня 2008 р. обраний головою обласної партійної організації «Єдиний Центр».

 15. 03. 2009 р. був обраний депутатом Тернопільської обласної ради V скликання, обраної на позачергових виборах, за виборчими списками ЄЦ.

Одружений із 1991 р. з Тарашевською Нігорою Алімбаєвною, виховують сина Олександра, старшу доньку Наталку та молодшу – Аліну.

 26 березня 2009 р. обраний на посаду першого заступника голови Тернопільської обласної ради.

 

  Заступник голови обласної ради

Боберський Олег Володимирович

 

Народився 20 березня 1976 року в  смт. Підволочиськ Тернопільської області. Закінчив із золотою медаллю Тернопільську СШ №11.

У 1997 завершив Тернопільську Академію Народного Господарства, отримавши диплом з відзнакою.За фахом – економіст-правознавець.

У 2008 році отримав диплом магістра державного управління Львівського регіонального інституту державного управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України. Тема магістерської роботи присвячена проблематиці зовнішньої міграції населення України, відтак напрацьовані конкретні пропозиції щодо реалізації на теренах області програми соціальної адаптації українців, що повертаються з-за кордону.

В студентські роки захопився журналістикою. Працював репортером, з 1997 року – керівником інформаційно-аналітичної служби «Тернопільської газети», а у 2001 став головним редактором економічного тижневика «Тернопіль-Бізнес».

Водночас після закінчення вузу займався правовою роботою, працюючи юрисконсультом. З 2000 по 2005 рік – помічник-консультант народного депутата України з юридичних питань.

Депутат Тернопільської обласної ради двох скликань.Член Української Народної Партії, член Проводу обласної організації УНП. Активно займався громадською роботою. Під час навчання у ВУЗі очолював профспілковий комітет факультету. Ініціював створення ряду правозахисних громадських організацій та Центру політичних та економічних досліджень.

З квітня 2005 року по квітень 2009 працював на посаді першого заступника голови – керівника апарату Тернопільської РДА .

26 березня 2009 року обраний на посаду заступника голови Тернопільської обласної ради.

Проживає в Тернополі. Одружений. Дружина Оксана – студентка Академії

 

Особистий прийом громадян

ГРАФІК

особистого прийому громадян головою, першим заступником голови,

 заступником голови  Тернопільської обласної ради

( затверджений розпорядженням голови Тернопільської обласної ради

від 22 квітня 2009 року № 58)

Кайда

Олексій Петрович

Голова Тернопільської

обласної ради

Друга середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год.

каб.112

Тарашевський

Сергій Олександрович

Перший заступник голови Тернопільської

обласної ради

Третя середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год.

каб.653

Боберський

Олег Володимирович

Заступник голови Тернопільської

обласної ради

Четверта середа щомісяця з 10.00 до 13.00 год.

каб.654

Депутатський корпус

п/п

Прізвище, ім’я та

по-батькові

Посада

Місце роботи

Партійність

Обраний від партії, блоку

 

1

БАРНА

Степан Степанович

Голова

ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна»

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

2

Бас

Тарас Ярославович

підприємець

ФОП Бас Т.Я.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

3

Бенько

Руслан Степанович

головний державний інспектор відділу контролю забудови південного регіону області у Гусятинському районі

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

4

Бицюра

Леонід Олексійович

заступник міського голови-керуючий справами

 Тернопільська міська рада

 

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

5

БІЛИК

Антон Іванович

директор

Приватне підприємство «Іванівське»

Позапартійний

ТОО Єдиного Центру

6

Боберський Олег Володимирович

заступник голови

Тернопільська обласна рада

Член Української Народної партії

ТОО УНП

7

Бобко Володимир Олегович

 безробітний

 -

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

8

Бойко Марія Іванівна

приватний підприємець

СПД ФО Бойко М.І.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

9

Болєщук Володимир Михайлович

голова

Тернопільська районна державна адміністрація

Член Української Народної партії

ТОО УНП

10

Бусько Олександра Петрівна

вчитель української мови та літератури

Тернопільська загальноосвітня школа №15

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

11

ВАРДИНЕЦЬ ІГОР

СТЕПАНОВИЧ

головний лікар

Тернопільське районне медичне об′єднання Тернопільської комунальної клінічної лікарні

Позапартійний

Блок УНП

12

Васенда Володимир Романович

юрист

Теребовлянська міська рада

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

13

Вітів Анатолій Миколайович

заступник директора

ПП «Лотос-плюс»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

14

Галяс Ярослав Дмитрович

заступник директора

ТОВ «Пром ПродПостач»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

15

ГАСЮК Осип Амброзович

голова

Приватне підприємство Агрофірма «Горинь»

Позапартійний

ТОО Єдиного Центру

16

Гачкевич Богдан Васильович

заступник директора

ТзОВ «Укрпромінвест»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

17

Гоч Петро Володимирович

заступник директора

ТОВ «Тернопіль-ська сировинна компанія»

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

18

Гульовський Володимир Орестович

начальник

Управління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту Тернопіль-ської обласної  державної адміністрації

Член Української Народної партії

ТОО УНП

19

Гутник Андріян Юрійович

засновник та генеральний директор

«ЛТ Промисловий дім»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

20

Демчишин Сергій Ілліч

 

Тимчасово непрацює

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

21

ДЕМЧУК Світлана Леонтіївна

директор

Вілійська загальноосвітня школа Ι-ΙΙΙ ступеня

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

22

Довгалюк Віктор Петрович

приватний підприємець

ПП Довгалюк В.П.

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

23

ДУТКА ЄВГЕН

МИКОЛАЙОВИЧ

заступник головного лікаря

Теребовлянська центральна районна лікарня

Член Народного Союзу «Наша Україна»

ТОО НСНУ

24

ЖИРУК Володимир Степанович

генеральний директор

Хлібоприймальне підприємство «Діоніс»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

25

Зазуляк Андрій Ігорович

підприємець

СПД ФО Зазуляк Андрій Ігорович

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

26

Заноз Тетяна Тарасівна

головний спеціаліст – юрисконсульт

Управління праці та соціального захисту населення Теребовлянської районної держав-ної адміністрації

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

27

Кайда Олексій Петрович

голова

Тернопільська обласна рада

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

28

Камінський Володимир Володимирович

юрист-консультант

СПД ФО Камінська І.Р.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

29

КАПУСТА Тарас Ярославович

голова

Чортківська районна державна адміністрація

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

30

Каратаєв Віталій Володимирович

приватний підприємець

ПП Каратаєв В.В.

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

31

кАРПІНСЬКИЙ

ВОЛОДИМИР

МИХАЙЛОВИЧ

тимчасово не працює

-

Член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

32

Кварцяний Юрій Андрійович

підприємець

ФОП Кварцяний Ю.А.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

33

Кидонь Олександра Сергіївна

економіст

Підгаєцький районний центр зайнятості

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

34

Кісь Іван Іванович

виконавчий директор

ПП “Опівніч”

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

35

Ковальчук Леонід

Якимович

ректор

Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського

Член Народної Партії

ТОО Блок Литвина

36

Козак Андрій Степанович

директор

ТОВ «Екватор-Тер»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

37

Кондира Степан Володимирович

директор

Приватне підприємство – фірма «Золотий Кондор»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

38

КОРИТКО Ігор Іванович

директор

Товариство з обмеженою відповідальністю “Інвест-ресурс-ІІ”

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

39

Костів Ігор Євстахович

лікар-терапевт

Санаторій «Веселка»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

40

КОТОВСЬКИЙ Ярослав Павлович

 приватний підприємець

Відкрите

акціонерне товариство «Мікрон»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

41

КРИЖОВАЧУК Олег Петрович

директор

Товариство з обмеженою відповідальністю”Україна”

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

42

Крушельницький Зіновій Володимирович

начальник

Головне управління ветеринарної медицини в Тернопільській області

Член Народної Партії

ТОО Блок Литвина

43

Кузик Мирон Григорович

пенсіонер

пенсіонер

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

44

Курило Орест Степанович

підприємець

ФОП Курило О.С.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

45

Курило Володимир Михайлович

головний лікар

Студентська поліклініка ТНЕУ

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

46

Лазаренко Юрій Вікторович

директор

ПП «Септіма»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

47

Лазарчук Олександр Васильович

інженер з охорони праці

Козівське управління з експлуатації газового господарства ВАТ «Тернопільгаз»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

48

ЛЕВЧУК Степан Петрович

директор

Чортківське відділення Відкритого акціонерного товариства «Swedbank»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

49

ЛЕНЧУК

ІВАННА

АНДРІЇВНА

 

 тимчасово не працює

-

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

50

Леонов Едуард Володимирович

голова

Кримська організація

ВО «Свобода»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

51

Липка

Василь Богданович

директор

ПП «Масар – Агро»

Член Народної Партії

ТОО Блок Литвина

52

Лисак Віталій Франкович

заступник голови правління

ВАТ “Борщівська агропромтехніка”

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

53

Любінський Олег Євгенович

комерційний директор

ТОВ «Городокконсервмолоко»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

54

ЛЬОТКОВСЬКИЙ Олександр Юрійович

приватний підприємець

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернохолод»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

55

Малецький Юрій Романович

менеджер зовнішньоекономічної діяльності

ТзОВзІІ «Агрокап»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

56

Мандзюк Наталія Михайлівна

музичний керівник

дитячий навчальний заклад №2 «Дзвіночок»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

57

Мартинюк Василь Іванович

головний лікар

Закрите акціонерне товариство «Санаторій «Медобори»

Член Української Народної партії

ТОО УНП

58

Ментух Фелікіссім Андрійович

заступник начальника

Управління агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації

Член Української Народної партії

ТОО УНП

59

Мисюк Лариса Володимирівна

Голова

Лановецька районна організація Товариства Червоного Хреста України

Член Народної Партії

ТОО Блок Литвина

60

Михальчук Ігор Богданович

головний менеджер

ТОВ ТРК “Тернопіль”

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

61

Мізинчук Степан Іванович

директор

ПП «Збруч»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

62

Муц Орест Павлович

голова

Тернопільська обласна організація Партії регіонів

ТОО Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

63

НАВОЛЬСЬКИЙ Ярослав Михайлович

голова

Заліщицька районна державна адміністрація

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

64

Навроцький Роман Ярославович

спеціаліст відділу логістики

ТзОВ «Дахцент-Урсус»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

65

Надал Сергій Віталійович

перший заступник голови

ДПА в Тернопільській області

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

66

Наконечний Роман Іванович

головний спеціаліст загального відділу

Тернопільська обласна державна адміністрація

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

67

ОЛІЙНИК БОГДАН СТЕПАНОВИЧ

Приватний підприємець

 

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

68

П’яла Ярослава Павлівна

директор

ТОВ ТРК “Тернопіль”

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

69

Пастух Тарас Тимофійович

голова

Бучацька районна державна адміністрація

Член Української Народної партії

ТОО УНП

70

Петровський

ВолодимиР

Михайлович

перший заступник голови

Бережанська районна державна адміністрація

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

71

ПЕТРЕНКО

СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ

Приватний підприємець

 

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

72

ПИЛИПІВ Микола Іванович

директор

Приватне аграрне підприємство «Аркадія»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

73

Плисюк Олена Ігорівна

тимчасово не працює

-

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

74

Попадинець

Ігор Миколайович

начальник

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства

Член Народної Партії

ТОО Блок Литвина

75

ПУДЛИК Юрій Йосипович

виконуючий обов’язки голови

Козівська районна державна адміністрація

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

76

Ратушняк Михайло Михайлович

директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «АНТ»

Член Української Народної партії

ТОО УНП

77

Рій Євген Васильович

заступник голови

Бучацька районна державна адміністрація

Член Української Народної партії

ТОО УНП

78

Романишин Ольга Михайлівна

викладач

Бережанський агротехнічний інститут

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

79

Рущак Тарас Михайлович

підприємець

ФОП Рущак Т.М.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

80

САМСОНЕНКО Олександр Феодосійович

директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Рось»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

81

Семанишин Борис Васильович

підприємець

СПД ФО Семанишин Б.В.

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

82

СИНОВЕРСЬКИЙ Любомир Васильович

головний лікар

Заліщицька центральна районна лікарня

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

83

Сиротюк Олег Мирославович

голова

Тернопільська обласна організація ВО «Свобода»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

84

СОХАЦЬКИЙ

ЄВГЕНІЙ

ПЕТРОВИЧ

підприємець

ФОП Сохацький Є.П.

Член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

85

СТАДНИК

Олександр

Михайлович

голова постійної комісії з питань бюджету

Тернопільська обласна рада

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

86

Стаюра Володимир Іванович

директор

ТОВ «Тернопільська інвестиційна компанія «Галичина»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

87

ТАРАШЕВСЬКИЙ Сергій Олександрович

перший заступник голови

Тернопільська обласна рада

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

88

Тимошик Михайло Морозенкович

директор

ТОВ «Маркетингові технології ПБС»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

89

ТОКАРЕНКО Юрій

Мефодійович

директор

ТОВ «Тернопільхлібпром»

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

90

Турецька Наталя Іванівна

лікар-консультант

ПП «Партнер»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

91

ТУРЕЦЬКИЙ

СТЕПАН

ПЕТРОВИЧ

голова

Гусятинська районна державна адміністрація

Член Народного Союзу «Наша Україна»

ТОО НСНУ

92

Фарцабей Анатолій Юліанович

керівник відділу маркетингу

ТОВ «АНТ»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

93

Федик Олег ВолодимировиЧ

 

Тимчасово не працює

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

94

Федик Павло Дмитрович

доцент кафедри фінансів

Хмельницький економічний університет

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

95

Федів Володимир Михайлович

лікар стоматолог

Райстомат-поліклініка м.Теребовля

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

96

Федуна Андрій Федорович

тимчасово не працює

-

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

97

Хацановський Іван Станіславович

голова

Монастириська районна організація Партії регіонів

Член Партії регіонів

ТОО Партія регіонів

98

Хомінець Василь Петрович

голова Лановецької районної державної адміністрація

Лановецька районна державна адміністрація

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

99

Чашка Марія Теодорівна

вчитель української мови та літератури

Тернопільська класична гімназія

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

100

ЧЕПЕСЮК Іван Онуфрійович

голова

Борщівська районна державна адміністрація

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

101

ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович

голова

Тернопільська обласна державна адміністрація

Позапартійний

ТОО Єдиного Центру

102

Чубатий Віктор Дмитрович

інженер

Кременецький ботанічний сад

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

103

ЧУБАТИЙ

Володимир Євгенович

начальник відділу соціально-економічного розвитку та бюджетного планування

 

Виконавчий апарат Тернопільської обласної ради

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

104

Шафранський Віталій Богданович

заступник голови

Теребовлянська районна державна адміністрація

Член Української Народної партії

ТОО УНП

105

Шевчук

Федір

Назарович

заступник голови з гуманітарних питань

Тернопільська обласна державна адміністрація

член Народного Союзу «Наша Україна

ТОО НСНУ

106

Шергей Григорій Платонович

начальник

Управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації

Член Української Народної партії

ТОО УНП

107

ЩЕПАНОВСЬКИЙ Віктор Васильович

перший віце-президент

Корпорація «Укрбудінвест»

Член партії Єдиний Центр

ТОО Єдиного Центру

108

Яворський Назар Іванович

голова

ТМГО «Патріот України»

член ВО «Свобода»

ТОО «Свобода»

 

 

Президія обласної ради

Кайда Олексій Петрович

-голова Тернопільської обласної ради; 

Тарашевський Сергій Олександрович

-перший заступник голови Тернопільської  обласної ради; 

Боберський Олег Володимирович 

-заступник голови Тернопільської обласної ради; 

Бицюра Леонід Олексійович 

-голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань законності та правової політики, здійснення    демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави;

Болєщук Володимир Михайлович  

- уповноважений представник депутатської фракції Української Народної Партії у Тернопільській обласній раді;

Дутка Євген Миколайович   

- уповноважений представник  депутатської  фракції «Наша Україна» у Тернопільській обласній раді ;

Ковальчук Леонід Якимович

-  голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства;

 Коритко Ігор Іванович

- уповноважений представник депутатської  фракції Тернопільської обласної організації Єдиного Центру у Тернопільській обласній раді;

Крижовачук Олег Петрович

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин;

 Крушельницький Зіновій Володимирович

- уповноважений представник депутатської  фракції Блоку Литвина у Тернопільській обласній раді;

Муц Орест Павлович 

- уповноважений представник депутатської фракції  Партії регіонів у Тернопільській обласній раді;

Надал Сергій Віталійович 

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з  питань  соціально-економічного розвитку, промислової політики,   транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності;

Пастух Тарас  Тимофійович 

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з  питань  регламенту,  депутатської   етики  та   організації    роботи        обласної ради;

Попадинець Ігор Миколайович

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування;

Сиротюк Олег Мирославович 

- уповноважений представник               депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Тернопільській обласній раді;

Тимошик Михайло Морозенкович 

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань духовності, культури, свободи слова та інформації;

Турецький Степан Петрович

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань енергозабезпезпечення, енергозбереження, науково-технічного розвитку та інноваційних технологій;

Стадник Олександр Михайлович

-  голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з  питань  бюджету;

Чашка Марія Теодорівна 

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань соціальної політики та праці, міграції, у справах   пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;

Шафранський Віталій Богданович

- голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та   курортно-рекреаційної діяльності;

Щепановський Віктор Васильович

-  голова постійної комісії Тернопільської обласної ради  з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій.

 

використанні матеріали з офіційного сайта Тернопільської обласної ради

www.obl-rada.te.ua

 

Повернутись до розділу Наша Тернопільщина
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»