За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Активісти громадської організації «За чисте місто!» закликають усіх вийти на масове прибирання.

 

Минулого четверга, 25 лютого, відбулася чергова, вже третя за рахунком , прес-конференція неурядової громадської організації «За чисте місто!», в її центральному офісі, що розташований на вул.. Листопадовій. Цього разу в зустрічі з пресою взяли участь і відповідальні працівники КП «Тернопільводоканал». Запрошувалися також члени  ініціативної групи з Малашівців, мешканці яких, нагадаємо, категорично проти як продовження терміну дії сміттєзвалища, так і проти будівництва в межах полігону сміттєпереробного заводу. Утім, члени ініціативної групи з незрозумілих причин не приїхали. «Складно сказати, чому вони так вчинили, адже самі звернулися до нас із листом, шукаючи захисту і розуміння…», - пожалкував голова Тернопільської міської ГО «За чисте місто!» Антон Рекуш. «Люди зневірилися вже давно, - підкреслив він, - а після «чорного понеділка», 28 вересня, коли влада силою завезла кілька тонн сміття на полігон, про сміттєпереробний завод і чути не хочуть.

За словами Антона Рекуша,  Малашівське сміттєзвалище – це бомба сповільненої дії,  адже полігон розташований неподалік Івачівського водозабору, який майже на 70 відсотків забезпечує місто водою, тож якщо щось піде не так, практично увесь Тернопіль може залишитися без питної води.

- Наразі вода з Івачівського водозабору відповідає усім вимогам, - запевнив головний інженер КП «Тернопільводоканал» Роман Романів, - однак на майбутнє нічого загадувати не будемо.

Щодо смітників, які заповненні вщерть, то громадська організація «За чисте місто!» закликає тернополян писати заяви на ім’я керівників підприємств,  які обслуговують їхні будинки, про повернення коштів. Це можуть бути як колективні, так і індивідуальні заяви, які потрібно зареєструвати в канцеляріях даних підприємств, а засвідчити факт не вивезення сміття повинні представники жеків.

Активісти громадської організації «За чисте місто!» оприлюднили також свою чергову ініціативу – 6 березня напередодні Міжнародного жіночого дня, вони організують масове прибирання при будинкових територій і вулиць.

- Відоме прислівя каже, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Якщо ж наше місто забруднене, то давайте разом його зробимо чистим! – закликав Антон Рекуш. – Усіх небайдужих тернополян ми чекаємо о 13:00 у суботу, 6 березня, біля Катедри.  Для волонтерів приготують гарячий чай та спеціальний інвентар. Зібране сміття вивезуть перевізники, у яких є угоди з паспортизованими полігонами.

 

 

Дата: 03.03.2010
Автор: Люба Лазука
Джерело: Нова Тернопільська газета № 9(494)

Повернутися у розділ ЗМІ
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»