За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

У Тернополі був суботник

Найбрудніші ділянки міста, які необхідно прибрати, називали самі тернополяни. Наступний суботник проведуть перед пасхальними святами

Чотири години прибирали вулиці міста тернополяни разом із членами громадської організації “За чисте місто”, у суботу, 6 березня.

Ще одну акцію активісти планують провести перед Пасхою. Найзабрудненіші території, які треба прибрати, визначали за допомогою тернополян.

Прибирали території біля дитячої поліклініки на вул. Федьковича та біля обласного центру зайнятості. Також лісосмуги на вулицях Золотогірській та Слівенській.

- Місця визначали самі тернополяни. Прибирали ми їх з 13 до 16 години, - розповідає голова тернопільської міської громадської організації “За чисте місто” Антон Рекуш. - Ми розділилися на чотири групи. Кожна група взялася за прибирання своєї ділянки.

Коли активісти організації прибирали територію, до них приєднувалися мешканців будинків. 

- Окрім прибирання, члени організації роздали мешканцям будинків брошурки із роз'яснювальною інформацією про тарифи, - каже пан Рекуш. - Там є інформація про те, за що ми платимо жекам та про їхні обов'язки.

- Прибирати місто не є нашою роботою, але ця справа - дуже важлива. Коли самостійно прибираєш місто, в якому живеш, то більше цінуєш чистоту, - наголошує Антон Рекуш. - Було дуже приємно, коли до прибирання приєдналися малі помічники.

Діти звикають до чистоти, і це для них свого роду культура виховання. Після такого суботника, коли йдеш вулицею і бачиш папірець, то одразу хочеться його підняти і викинути у смітник, зауважує співрозмовник.

- Про вивезення сміття ми домовились із підприємством “Коменерго-Тернопіль”, - розповідає пан Рекуш. - Для прибирання представники цього жеку надали у наше розпорядження трактор, мітли, лопати, граблі і рукавиці.

Коли активісти закінчили роботу, на смітник вивезли повністю завантажений причіп зібраного сміття.

- Коли будемо проводити наступний суботник, повідомимо додатково, - каже голова міської організації. - Якщо якийсь із жеків захоче допомогти нам цього разу, то нехай телефонують за номером телефону: 42-21-01.

Також за цим номером можуть телефонувати тернополяни, охочі прибирати вулиці міста і ті, хто може назвати найбільш забруднені ділянки Тернополя.

Дата: 08.03.2010
Автор: Оксана ІЛЬНИЦЬКА
Джерело: http://20minut.ua/news/170166

Повернутися у розділ ЗМІ
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»