За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Свято в яскравих тонах

    Ляльки - мотанки, дерева з бісеру, вишиті та плетені творіння, власноруч вироблені вироби та прикраси з кераміки, соломи, пластику, декоративні пляшки, біжутерія – ось далеко не повний перелік того, що можна було побачити у неділю, 6 червня, на Театральному майдані нашого міста, де молоде покоління тернопільських майстрів хенд-мейду – рукотворних див – за підтримки ТОГО «За чисте місто!» та продакшн-студії «Без питань!» організували гама-ярмарок.

   Гості ярмарку мали можливість оглянути та придбати унікальні вироби ручної роботи та відвідати майстер-класи, аби й собі навчитися творити шедеври не згірш від майстрів. Тернопільські та івано-франківські фотографи репрезентували виставку авторських фотографій, а художники виставили на суд публіки свої картини.

   На ярмарку працювали й майстри з боді-арту, які за допомогою фарб та пензля робили усім бажаючим тимчасове «тату». Хто захотів прикрасити свою голову оригінальними косичками-раста, також могли втілити це в життя за допомогою професійного перукаря. Яскраві кольорові нитки, вплетені у волосся, додавали святу нових барв…

- Усі вироби, репрезентовані майстрами на цій виставці, є унікальними та неповторними, кожен з них несе в собі енергетику людини, яка їх створила. На мою думку, дуже позитивним є той факт, що у нашому місті є стільки креативних молодих людей, які творять шедеври власними руками. І ми завжди радо підтримуємо такі ініціативи, - зазнає голова ТМГО «За чисте місто!» Антон Рекуш.

   Після закінчення ярмарку майстри разом із активістами ТОГО «За чисте місто!» прибрали частину Театрального майдану, на якій відбувалося дійство.

- Думаю, ярмарок відбувся успішно: перший млинець, всупереч відомому вислову, глевким не вдався… Усі майстри – як місцеві, так і гості з інших міст, задоволені. Ми хочемо зробити цю виставку-ярмарок традиційним – каже Мар’яна Філь, котрій і належить ідея проведення заходу.

                                                        

Дата: 09.06.2010
Автор: Михайло Мельничук
Джерело: Нова Тернопільська газета №23 (508) 9-15 червня 2010 року

Повернутися у розділ ЗМІ
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»