За чисте місто!
головна сторінкаконтактна інформаціякарта сайту
За чисте місто!
» Адреси громадських приймалень

   Центральний офіс

    м. Тернопіль
вул. Листопадова, 2,
тел.  (0352) 42-21-01
e-mail: zamisto@mail.ru

За чисте місто!
» Корисні посилання
Президент України
Урядовий портал
Верховна Рада України
Громадянське суспільство і влада
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ
Національний знак єкологічного маркування
Міжнародний Фонд "Єдиний світ"

Рукотворні дива, помножені на два!

   У неділю, 18 липня, на Театральному майдані молоде покоління тернопільських майстрів хенд-мейд за підтримки ТГО «За чисте місто!» та Продакшн-студії «Без питань!» уже вдруге організували Гама-ярмарку.
   Гості ярмарки мали можливість придбати унікальні вироби ручної роботи, купити матеріали для виготовлення біжутерії та відвідати майстер-класи, щоб навчитися творити шедеври не гірше від майстрів-організаторів.
   Прикраси з пластику, скла та кераміки, листівки та вишивки – ось далеко не повний перелік того, що можна було побачити і придбати під час ярмарки.
   А фотовиставка боді-арту не залишила байдужим нікого! Оригінальні картини на оголених моделях привертали увагу глядачів, які не могли відірвати захоплених поглядів від фотографій. П художники – місцеві та гості з інших регіонів – виставили свої картини з пейзажами та натюрмортами.
   Усі речі, репрезентовані майстрами на цій виставці, є унікальними та неповторними, кожна з них несе в собі енергетику людини, яка її створила, - говорить голова ТМГО «За чисте місто!» Антон Рекуш. _ Приємно, що цього разу на ярмарку приїхали багато майстрів з інших міст та областей. Я вважаю, що це дуже добре і перспективно, адже кожен з майстрів має можливість обмінятися досвідом, поспілкуватися. Та й сама ярмарка набирає оборотів, тут уже твориться культура міста. Наступну ярмарку плануємо зробити більш масштабною, запросити творчі колективи та майстрів з різних регіонів України.
   Після закінчення ярмарки майстри разом із активістами ТГо «За ч- Думаю, ярмарка нам вдалася. Усі майстри – як тернопільські, так і гості з інших міст, задоволені. З часом плануємо зробити цю виставку-ярмарку традиційною, - розповідає Мар’яна Філь, котрій і належить ідея створення цього проекту.

Дата: 27.07.2010
Автор: Олеся Дякун
Джерело: Нова Тернопільська газета № 29 (514)

Повернутися у розділ ЗМІ
» Додаткові розділи
» Фотоматеріали
» Медіа файли
Перше засідання громадської ради з питань екології
Перше засідання громадської ради з питань екології
 Переглянути відео
 Усі відео матеріали
» Пошук по сайту
» За чисте місто!
© ТОГО «За чисте місто!»

Про організацію        Наша Тернопільщина        Нормативно-правові документи        Громадські приймальні        Діяльність організації        Засоби масової інформації        Корисна інформація        Зворотній зв’язок
Створення сайтуweb-студія «Kenga» Web-студія «Kenga»